Hoşgeldin Ziyaretçi

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facebook Sayfa Kurma ve Hilesiz Beğeni Taktikleri
Facebook'ta sayfa nasıl yapılır?
Herhangi bir sayfaya tıklıyoruz.Sonra sayfaya girince sağ köşede bir Sayfa oluştur yazar ona tıklıyoruz.Ordan amacınız yerel bir işletme sayfasımı,eğlence sayfasımı vb. hangisiyse onu seçiyoruz.

Ordan onlara mauseyi tutunca bişeyler çıkıyor onları cevaplıyoruz (ordakiler birisi sayfanıza baktığında gözükecek bilgiler dikkat) Ben her zaman için dava veya topluluk u seçerim sayfanın ismini yazıyoru m ordan hakkında diye bir yer çıkar onları cevaplıyoruz açıklama fln ekliyoruz vb. 

2. de ise bir profil resmi seçiyoruz bilgisayardan internet sitesinden fln bulupta sayfaya göre profil resmini yüklüyoruz 3.de facebookta reklam verir çıkar genellikle bunu en az 2.000 beğenisi olan sayfa adminleri fln yapmakta ordan para ödüyorsun sayfa için sonrada ne kadar gün satın aldıysanız o kadar süre reklam yapar bence benim önerim reklamları eğer sayfanız çok fazla beğeni kazanabilirse o zaman yapın boşuna para israfı yapmayın (bence)

Sayfayı açtık,Peki ya şimdi neler yapacağız?
En üstte yönetici paneli der ordan sayfaya atılan yorumları,beğenileri görebilirsiniz ne olup bitiğini yönetici panelinden görürsünüz 30 beğeni olunca istatistikler açılıyor ordan yükselmedemi düşüyor mu vb öğrenebilirsiniz sağ çaprazda yönetici panelinin sayfayı düzenle hayran arttır fln yazar.

Belirli bir beğeniye geldiğinizde (belirli beğeni yani 1.000 2.000 üstü fln) reklam yapmanızı öneririm

Arkadaş davet et der eğer çok arkadaşın varsa tavsiye ederim eminim sizede istek gelince kabul etmiyorsunuzdur 4.gif sayfaya foto fln atıyorsunuz işte orda amaç neyse sayfa komedi üstünemi

şirket üstünemi artık ne üstüneyse onun hakkında paylaşımlar fln paylaşabilirsiniz.

Peki ya beğeni nasıl kasacağız onu düşünmedik?
Reklamı zaten anlatmıştım arkadaşlarınıza beğendirebilirsiniz veya akrabalarınıza , yada yeni face açıpta onla beğenebilirsiniz (bu çok zor önermem) birsürü taktikler var zaten.

Bir kaç öneri : 
Ben genellikle komedi üstüne sayfa açarım en çok o sayfalar popüler.Eğer bir sayfa açarsanız değişik bir ismi olsun,mesela inci caps sayfası fln çok yüksek beğenide bir sürü sayfaları var adamların (helal olsun gerçekten güzel sayfalar) onlardan isimleriniz gözükmeye bilir inci isimli sayfa kurarsanız.Onun için başka sayfalara benzeyen isimler koymayın sizin sayfanız onlardan gözükmez.Zaten arkadaşlardan hemen hemen 100 beğeni toplarsın bi kaç tanede içerik editörü yaparsın sayfanda (tabikide bi tanıdığın veya çok yakın bir arkadaşın) 2 nizde beğendirirsiniz öyle beğeniler 200 300 e gelir sonradan zaten bazı insanlar fln bakmaya başlarlar mesela atıyorm hakan diye biri sayfanızı beğendi bi arkadaşı bunu görür onun beğenilerinde vay güzel bir sayfaya benziyor diye bakıpta oda beğenebilir.
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping