Hoşgeldin Ziyaretçi

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Bilgi] Konu açarken çıkan kuralları değiştirme - [Mybb]
öncelikle bahsettiğim şey ney bir açalım:
Bir forumda yeni konu butonuna basınca çıkan üstte kurallar var onları değiştirmek bahsettiğim şey.

55350827901945553904.png

İşte bu bunu değiştirmek için;

Admin KP>>Temalar ve Şablonlar>>Şablonlar>>Kullandığınız Temanın Şablonlarını Açın>>Yeni Konu Şablonlar>>newthread'ı açınız.Ve;

PHP Kod:
Kod:
<tr><td class="trow1" align="left"><span style="color: rgb(128, 0, 0);"><b>1)-</b></span> Lütfen yeni bir konu açmadan önce, açmak istediğiniz konunun sitemizde olup olmadığına dair <a rel="nofollow" href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php" title="Arama Yapmak için Tıkla.">Arama</a> yapınız.</td><tr>
<tr><td class="trow2" align="left"><span style="color: rgb(128, 0, 0);"><b>2)-</b></span> Konu başlıklarının konu ile alakalı olmasına özen gösterelim. (acil,yardım,lütfen, ! :) vb. gibi cümle ve işaretler kullanmayalım.</td></tr>
<tr><td class="trow1" align="left"><span style="color: rgb(128, 0, 0);"><b>3)-</b></span> Konularda, arka arkaya <strong>(flood)</strong> mesaj atmayalım.</td></tr>
<tr><td class="trow2" align="left"><span style="color: rgb(128, 0, 0);"><b>4)-</b></span> Bu kurallara uymayan, kişi veya kişiler, uyarı verilmeden belirli bir süreliğine veya süresiz olarak forumdan uzaklaştırılacaktır!</td></tr> 

Bu kodu düzenleyiniz.Artık kayıt edip çıkabilirsiniz.
Bu arada bana biraz bir şey öğreten herkese ve bu forumu açan xpserkan'a teşekkür ediyorum güle güle kullanın
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping